Poděkování firmám a sponzorům

Zámečnictví Michal Žídek
Loděnice, 747 74
Michal Žídek, majitel

Velké poděkování patří panu Michalu Žídkovi, který se nezalekl veliké výzvy a s odvahou se pustil do výroby naší úžasné Biblioschránky. Úkol to byl
hodný mistra a výsledek předčil naše očekávání. Biblioschránka od června 2014 umožňuje našim čtenářům vracet dokumenty 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Dále děkujeme za výrobu námi navržených speciálních knihovnických vozíků, které se nám staly nepostradatelnými pomocníky v naší práci. Nemůžeme nezmínit ani velmi praktické výstavní panely, které jsou neustále obsazeny a díky své multifunkčnosti jsou zapůjčovány i spolkům v obci za účelem výstavnictví.

Moc děkujeme!!!

NORD SERVICE, spol. s r.o.
http://www.nord-service.cz/
Luděk Pavelek, vedení společnosti

Děkujeme firmě NORD SERVICE, jmenovitě panu Luďku Pavelkovi, za jejich kreativitu, se kterou zareagovali na naše téměř nesplnitelné přání a vyrobili pro nás absolutně nesehnatelné abecední pořadače do lístkových katalogů. Dále děkujeme za nápaditou výrobu regálových pořadačů průčelových a zásuvných vykrojených – to vše za velmi příjemné a lidské ceny.

Moc děkujeme!!!

Model Obaly, a.s.
http://modelgroup.com/cs
Pavel Matýsek, zástupce firmy

Děkujeme panu Pavlu Matýskovi, zástupci firmy Model Obaly, za zprostředkování sponzorského daru – papírových krabic – na archivaci katalogizačních lístků. Dále děkujeme za zajištění naprosto úžasných poutačů, propagujících celostátní čtenářskou soutěž pro děti s názvem „Lovci perel“.

Moc děkujeme!!!