Vyhlášení vítězů

2.místo : Jan Tyll – 37 perel
3.místo:  Klára Štěpánková – 35 perel
Teo Bumbálek – 35 perel

30.listopadu jsme slavnostně ukončili I. ročník čtenářské soutěže Lovci perel. Soutěž vznikla jako celoroční projekt v Knihovně města Hradce Králové a jejím cílem je podpora dětského čtenářství.
vitezlovciVybrané knihy jsou označeny jako perlorodky a z dětských čtenářů se stávají lovci perel. Ke každé půjčené perlorodce obdrží lovec i hrací kartu – za její správné vyplnění získá perlu. Každé dítě si tak sbírá v knihovně svou šňůru perel. Za vyplnění nepovinných otázek čtenáři inkasují knihovnické peníze – moriony. Moriony je možné vyměnit během prosince v našem perlovém krámku za věci nejrůznějšího charakteru – knihy, knižní poukazy, zážitkové poukazy, drobnou elektroniku či jiné předměty.

Naši hlavní vítězové obdrželi za svou neuvěřitelnou vytrvalost, trpělivost a nadšení diplomy a hodnotné knižní poukázky.

Vítězka soutěže Lea Bumbálková ( 50 ulovených perel) se zařadila mezi celorepublikové lovce – rekordmany, neboť splnila podmínku dosažení minimálního množství 50 ulovených perel.

Gratulujeme!!!

Blahopřejeme vítězům a všem dětem děkujeme za účast v soutěži!

Fotogalerie:

lovciProsinec 2015 – Lovci perel
Vítězové soutěže.

lovciLovci perel 2015
Celoroční hra, ve které se děti stávají lovci perel.